Naši vrijedni voditelji i provoditelji

Centar Rastimo zajedno dodjeljuje vrijednim voditeljima programa Rastimo zajedno Priznanja + za njihov ustrajan rad s roditeljima.

Prva priznanja Voditeljica 5+ za 5 provedenih ciklusa radionica s roditeljima dobile su voditeljice na 3. konferenciji voditelja programa Rastimo zajedno u Rovinju 2012. godine. Od 2016. dodjeljuju se priznanja Voditeljica 10+, od 2019. Voditeljica 15+, a OD 2023. Voditeljica 20+.

Također, na 8. konferenciji u Rabu 2018. prvi put su dodijeljena priznanja organizacijama provoditeljima programa Rastimo zajedno Dječji vrtić 10+ i Obiteljski centar 10+.

 

VODITELJICE 20+

1. Branka Starc, Centar Rastimo zajedno, Zafreb (2023.)

 

VODITELJICE 15+             

  1. Branka Starc, Centar Rastimo zajedno, Zagreb (2019.)
  2. Sonja Pribela-Hodap, DV Viškovo (2021.)
  3. Željka Horvatić, DV Iskrica, Zagreb (2021.)
  4. Vesna Marušić, DV Vladimira Nazora, Zagreb (2021.)
  5. Sandra Miculinić, DV Cvrčak i mrav, Tribalj (2022.)    
  6. Mirela Medved, Dječji vrtić Sunčana, Zagreb (2023.)
  7. Ines Čatlak, Dječji vrtić Općine Primošten (2023.)
  8. Renata Milanković Belas, Dječji vrtić Tatjane Marinić, Zagreb (2023.)

 

 

VODITELJICE I VODITELJI 10+

2016.

  1. Ksenija Vičić, Udruga Portić, Rijeka  

2017.    

  1. Ines Barišić, OC Šibenik  

2018.

  1. Vesna Kašuba, DV Zrno, Zagreb
  2. Jelena Prgomet, DV Neven, Rovinj
  3. Ružica Pandža, OC Vukovar  

2019.

  1. Mirela Medved, DV Vladimira  Nazora, Zagreb
  2. Katarina Flac, DV Tratinčica, Koprivnica
  3. Dijana Maronić, DV Tratinčica, Koprivnica
  4. Adrijana Gajski, DV Tratinčica, Koprivnica
  5. Dijana Begović, DV Grigor Vitez, Split
  6. Marina Lazar, DV Zvončić, Našice
  7. Blaženka Klarić, OC Split
  8. Maja Lipanović, OC Split  

2021.

  1. Ines Čatlak, DV Općine Primošten
  2. Tanja Cvijanović, DV Ivanić Grad
  3. Vedrana Debijađi, DV Velika Gorica
  4. Ljubica Lovreković, DV Velika Gorica
  5. Silvija Dugorepec, DV Zipkica, Zabok
  6. Sandra Erceg, DV Radost, Crikvenica
  7. Dijana Frančešević, DV Kustošija, Zagreb
  8. Antonija Kolačko, DV Biograd
  9. Višnja Milačić Žurić, DV Biograd
  10. Renata Milanković Belas, DV Tatjne Marinić, Zagreb
  11. Maja Tir Babić, DV Markuševec, Zagreb
  12. Dinka Vujatović, DV Markuševec, Zagreb
  13. Ljiljana Pekica, OC Pula  

2022.

  1. Mladenka Frankić; DV Pahuljica, Rab     
  2. Erika Nižić, DV Općine Primošten            
  3. Marijana Smerić Pecigoš, DV Šumska jagoda, Zagreb     
  4. Krešimir Plantak Večerin, DV Varaždin
  5. Daniela Dujmović, DV Mostar, BiH
  6. Ana-Marija Bohaček, HURID, Zagreb

2023.

  1. Anita Bakarić Jakopčević, Dječji vrtić Ivanić Grad
  2. Vedrana Domaćinović Pičuljan, Dječji vrtić Pahuljica, Rab
  3. Gorana Mišćenić, Dječji vrtić Opatija
  4. Ljiljana Malčić, Obiteljski centar Bjelovar
  5. Jasenka Barković, Obiteljski centar Varaždin

 

Dječji vrtići i Obiteljski centar - područne službe 30+

  1. DV Tatjane Marinić, Zagreb

 

 Dječji vrtići i Obiteljski centar - područne službe 20+

  1. DV Pahuljica, Rab
  2. DV Radost, Crikvenica
  3. DV Tratinčica, Koprivnica

Dječji vrtići i obiteljski centri 10+  

2018.

  1. DV Tatjane Marinić, Zagreb
  2. DV Radost, Crikvenica
  3. DV Pahuljica, Rab
  4. DV Cvrčak, Zagreb
  5. DV Vladimira Nazora, Zagreb
  6. DV Tratinčica, Koprivnica
  7. DV Sisak Novi
  8. DV Zrno, Zagreb
  9. DV Radost Zagreb
  10. DV Neven, Rovinj 
  11. DV Osijek, Osijek
  12. DV Rijeka, Rijeka
  13. OC Vukovar 
  14. OC Pula  

2019.

  1. DV Radost, Jastrebarsko
  2. DV Vrbik, Zagreb
  3. DV Zvončić, Našice  

2021.

  1. DV Biograd, Biograd Na Moru
  2. DV Zipkica, Zabok  

2022.

  1. DV Cvrčak, Virovitica
  2. DV Dubrovnik
  3. DV Duga, Umag
  4. DV Općine Primošten
  5. DV Grigor Vitez, Split
  6. DV Ivanić Grad
  7. DV Jarun, Zagreb
  8. DV Konavle, Cavtat
  9. DV Mali svijet, Pula
  10. DV Markuševec, Zagreb
  11. DV Medulin
  12. DV Olga Ban, Pazin
  13. DV Omiš
  14. DV Sušak, Rijeka
  15. DV Trnsko, Zagreb
  16. DV Varaždin
  17. DV Velika Gorica
  18. DV Vinkovci
  19. DV Vrapče, Zagreb
  20. OC Bjelovar
  21. OC Čakovec
  22. HURID, Zagreb
  23. DV Mostar, BiH

2023.

  1. DV Bukovac, Zagreb
  2. DV Viškovo
  3. DV Zlatna ribica, Kostrena
  4. OC PS Krapina
  5. OC PS Split
  6. OC PS Varaždin

 

 

 

 

Povratak na vrh